Wago PRINTKLEM 745-1404 - 745-1404
Artikelnummer: 22653605 | Fabrikantnummer: 745-1404 | EAN: 4045454625467
Omschrijving
Wago printplaatklem
Het productnummer van de fabrikant is 745-1404. Het EAN nummer is 4045454625467. Het interne artikelnummer is 22653605.
Aanvullende informatie
Printklem 6 mm² Rastermaat 12,5 mm 4-polig CAGE CLAMP® Brugmogelijkheid grijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Printplaatklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 745
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Nom. (meet)spanning | 1000 V |
| Toegekende stootspanning | 8 kV |
| Hoogte | 23 mm |
| Overspanningscategorie | III |
| Bevestigingswijze | Soldeer |
| Nom. (meet)stroom In | 41 A |
| Banderollering (omwikkeling) | Geen |
| Soort printplaatbevestiging | Aansluitcontact |
| Pin-lengte | 4.5 mm |
| Materiaal aansluitoppervlakte | Tin |
| Aansluitwijze printplaat | Soldeeraansluiting |
| Aansluitwijze geleider | Veerklemaansluiting |
| Aantal elektrische aansluitingen | 4 |
| Hoek printplaat/geleideraansluiting | 45°/135° (schuin naar onder) |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.2 - 6 mm² |
| Rastermaat aansluitingen | 12.5 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 105 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product