Wago VOEDINGEH 787-2802 - 787-2802
Artikelnummer: 22654897 | Fabrikantnummer: 787-2802 | EAN: 4055143407069
Omschrijving
Wago gelijkstroomvoedingseenheid
Het productnummer van de fabrikant is 787-2802. Het EAN nummer is 4055143407069. Het interne artikelnummer is 22654897.
Aanvullende informatie
DC/DC-omzetter Ingangsspanning DC 24 V Uitgangsspanning DC 10 V Uitgangsstroom 0,5 A DC O.K.-contact
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 787
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 94 mm |
| Breedte | 6 mm |
| Diepte | 94 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Max. uitgangsstroom 1 | 0.5 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 0.5 A |
| Breedte in module-eenheden | 0.33 |
| Vermogensafgifte | 5 W |
| 1e Secundaire spanning | 10 - 10 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 15 - 30 V |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 10 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product