Wago VOEDINGEH 787-2803 - 787-2803
Artikelnummer: 22654898 | Fabrikantnummer: 787-2803 | EAN: 4055143454308
Omschrijving
Wago gelijkstroomvoedingseenheid, (bxhxd) 6x94x97.8mm, 1e Secundaire spanning 24V, spanningstype voedingsspanning DC, max. uitgangsstroom 1 0.5A, modulaire uitvoering (voor railmont, vermogensafgifte 12W, gestabiliseerd, draagrailmontage mogelijk, kortsluitvast, beschermingsgraad (IP) IP20,
Het productnummer van de fabrikant is 787-2803. Het EAN nummer is 4055143454308. Het interne artikelnummer is 22654898.
Aanvullende informatie
DC/DC-omzetter Ingangsspanning DC 48 V Uitgangsspanning DC 24 V Uitgangsstroom 0,5 A DC O.K.-contact
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 787
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 94 mm |
| Breedte | 6 mm |
| Diepte | 94 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Max. uitgangsstroom 1 | 0.5 A |
| Vermogensafgifte | 12 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 0.5 A |
| Breedte in module-eenheden | 0.33 |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 40 - 55 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product