Wago VOEDINGEH 787-1711 - 787-1711
Artikelnummer: 22654894 | Fabrikantnummer: 787-1711 | EAN: 4055143656030
Omschrijving
Wago gelijkstroomvoedingseenheid
Het productnummer van de fabrikant is 787-1711. Het EAN nummer is 4055143656030. Het interne artikelnummer is 22654894.
Aanvullende informatie
Primair geschakelde voeding Eco 1-fasig Uitgangsspanning DC 12 V Uitgangsstroom 4 A DC-OK LED
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 787
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 6 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Breedte | 99 mm |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 12 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 4 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 4 A |
| Vermogensafgifte | 48 W |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 90 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 90 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 125 - 375 V |
| 1e Secundaire spanning | 10 - 14 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product