Wago VOEDINGEH 787-1685 - 787-1685
Artikelnummer: 22654892 | Fabrikantnummer: 787-1685 | EAN: 4055143534529
Omschrijving
Wago gelijkstroomvoedingseenheid, (bxhxd) 42x127x139.5mm, 1e Secundaire spanning 10 - 36V, spanningstype voedingsspanning DC, max. uitgangsstroom 1 40A, vermogensafgifte 960W, draagrailmontage mogelijk, beschermingsgraad (IP) IP20, nom. uitgangsspanning 1 24V, nom. voedingsspanning bij DC 10 - 36V,
Het productnummer van de fabrikant is 787-1685. Het EAN nummer is 4055143534529. Het interne artikelnummer is 22654892.
Aanvullende informatie
Redundante module Ingangsspanning 2 x DC 24 V Ingangsstroom 2 x 20 A Uitgangsspanning DC 24 V Uitgangsstroom 40 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 787
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 42 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 127 mm |
| Diepte | 127 mm |
| Max. uitgangsstroom 1 | 40 A |
| Vermogensafgifte | 960 W |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 40 A |
| 1e Secundaire spanning | 10 - 36 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 10 - 36 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product