Wago VOEDINGEH 787-6716 - 787-6716
Artikelnummer: 22654901 | Fabrikantnummer: 787-6716 | EAN: 4055143644877
Omschrijving
Wago gelijkstroomvoedingseenheid, (bxhxd) 111x141x54mm, 1e Secundaire spanning 24V, spanningstype voedingsspanning AC/DC, nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz 90 - 265V, max. uitgangsstroom 1 4A, gestabiliseerd, kortsluitvast, beschermingsgraad (IP) IP67, secundaire spanning instelbaar,
Het productnummer van de fabrikant is 787-6716. Het EAN nummer is 4055143644877. Het interne artikelnummer is 22654901.
Aanvullende informatie
Primair geschakelde voeding 1-fasig Uitgangsspanning DC 24 V Uitgangsstroom 4 A PowerBoost
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 787
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Breedte | 54 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 7 |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Diepte | 111 mm |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Hoogte | 141 mm |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Vermogensafgifte | 96 W |
| Max. uitgangsstroom 1 | 4 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 4 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 90 - 265 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 90 - 265 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 90 - 265 V |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product