Wago Plug-in stroomomvormer - 855-2701/064-001
Artikelnummer: 22286224 | Fabrikantnummer: 855-2701/064-001 | EAN: 4050821864189
Omschrijving
Plug-in stroomomvormer Primaire toegekende stroom 64 A Secundaire toeg
Het productnummer van de fabrikant is 855-2701/064-001. Het EAN nummer is 4050821864189. Het interne artikelnummer is 22286224.
Aanvullende informatie
Plug-in stroomomvormer Primaire toegekende stroom 64 A Secundaire toegekende stroom 1 A Toegekend vermogen 0,2 VA Nauwkeurigheidsklasse 1
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 855
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 0.2 VA |
| Secundaire nom. stroom | 1 A |
| Primaire meetstroomsterkte In | 64 A |
| Openingsdiameter | 7.5 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Breedte opening | 7.5 - 7.5 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product