Wago Brug - 270-417
Artikelnummer: 20279852 | Fabrikantnummer: 270-417 | EAN: 4045454223953
Omschrijving
Wago doorverbindingsbrug rijgklem
Het productnummer van de fabrikant is 270-417. Het EAN nummer is 4045454223953. Het interne artikelnummer is 20279852.
Aanvullende informatie
Brug 17-voudig zilverkleurig
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Doorverbindingsbrug rijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 270
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Rastermaat | 5 mm |
| Montagewijze | Steekbaar |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geïsoleerd | Nee |
| Aantal overbrugde klemmen | 17 |
| Nom. (meet)stroom In | 18 A |
| Model | Dwarsverbinder |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product