Wago Capacitieve buffermodules - 787-880
Artikelnummer: 20457649 | Fabrikantnummer: 787-880 | EAN: 4045454909833
Omschrijving
Wago gelijkstroomvoedingseenheid
Het productnummer van de fabrikant is 787-880. Het EAN nummer is 4045454909833. Het interne artikelnummer is 20457649.
Aanvullende informatie
Capacitieve buffermodule Ingangsspanning DC 24 V Uitgangsspanning DC 24 V Uitgangsstroom 10 A Buffertijd 0,06 … 7,2 s communicatief 2,50 mm²
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 787
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Breedte | 57 mm |
| Diepte | 163 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Max. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Hoogte | 163 mm |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 20 - 30 V |
| 1e Secundaire spanning | 20.4 - 24 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product