Wago Constante spanningsbron DC 24 V - 288-800
Artikelnummer: 20457659 | Fabrikantnummer: 288-800 | EAN: 4050821347064
Omschrijving
Wago gelijkstroomvoedingseenheid
Het productnummer van de fabrikant is 288-800. Het EAN nummer is 4050821347064. Het interne artikelnummer is 20457659.
Aanvullende informatie
Constante spanningsbron Ingangsspanning AC 24 V Uitgangsspanning DC 24 V Uitgangsstroom 3 A in montagevoet 2,50 mm²
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 288
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 140 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Inbouwbreedte | 140 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Diepte | 85 mm |
| Hoogte | 85 mm |
| Breedte in module-eenheden | 8 |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Inbouwhoogte | 85 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 3 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 3 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product