Wago DC/DC-omzetter - 288-895
Artikelnummer: 20457661 | Fabrikantnummer: 288-895 | EAN: 4066966152609
Omschrijving
Wago gelijkstroomvoedingseenheid
Het productnummer van de fabrikant is 288-895. Het EAN nummer is 4066966152609. Het interne artikelnummer is 20457661.
Aanvullende informatie
DC/DC-omzetter Ingangsspanning DC 24 V Uitgangsspanning DC 18 V Uitgangsstroom 0,4 A Galvanisch gescheiden 2,50 mm²
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 288
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 50 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Diepte | 85 mm |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Hoogte | 85 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Max. uitgangsstroom 1 | 0.4 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 0.4 A |
| 1e Secundaire spanning | 18 - 18 V |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 18 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 19 - 36 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product