Wago Deelbare-stroomtrafo 1000a/5a 0,5 - 855-5105/1000-000
Artikelnummer: 22286254 | Fabrikantnummer: 855-5105/1000-000 | EAN: 4055143056403
Omschrijving
Kabelombouw stroomomvormer Primaire toegekende stroom 1000 A Secundair
Het productnummer van de fabrikant is 855-5105/1000-000. Het EAN nummer is 4055143056403. Het interne artikelnummer is 22286254.
Aanvullende informatie
Kabelombouw stroomomvormer Primaire toegekende stroom 1000 A Secundaire toegekende stroom 5 A Toegekend vermogen 0,5 VA Nauwkeurigheidsklasse 0,5
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 855
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Primaire meetstroomsterkte In | 1000 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 0.5 VA |
| Openingsdiameter | 42 mm |
| Model | Kabelombouwstroomomvormer |
| Breedte opening | 42 - 42 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product