Wago Klemmenblok voor printplaten - 735-127
Artikelnummer: 20475550 | Fabrikantnummer: 735-127 | EAN: 4044918792844
Omschrijving
Wago printplaatklem
Het productnummer van de fabrikant is 735-127. Het EAN nummer is 4044918792844. Het interne artikelnummer is 20475550.
Aanvullende informatie
Printklem Drukknop 1,5 mm² Rastermaat 3,81 mm 7-polig PUSH WIRE® oranje
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Printplaatklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
Series 735
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Oranje |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Overspanningscategorie | III |
| Bevestigingswijze | Soldeer |
| Rastermaat aansluitingen | 3.81 mm |
| Hoogte | 18.4 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 10 A |
| Nom. (meet)spanning | 320 V |
| Pin-lengte | 3.5 mm |
| Banderollering (omwikkeling) | Geen |
| Soort printplaatbevestiging | Aansluitcontact |
| Materiaal aansluitoppervlakte | Tin |
| Aansluitwijze printplaat | Soldeeraansluiting |
| Hoek printplaat/geleideraansluiting | 90° (verticaal naar boven) |
| Aantal elektrische aansluitingen | 7 |
| Aansluitwijze geleider | Steekklemaansluiting |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 1.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 1 mm² |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) behuizing | |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product