Wago Netvoeding compact-dali 1.1 A - 787-1007
Artikelnummer: 22286099 | Fabrikantnummer: 787-1007 | EAN: 4050821430575
Omschrijving
Wago gelijkstroomvoedingseenheid
Het productnummer van de fabrikant is 787-1007. Het EAN nummer is 4050821430575. Het interne artikelnummer is 22286099.
Aanvullende informatie
INTERFACE ELECTRONIC
Primair geschakelde voeding voor DALI-module (753-647) 1-fasig Uitgangsspanning DC 18 V Uitgangsstroom 1,1 A 2,50 mm²
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
Primair geschakelde voeding voor DALI-module (753-647) 1-fasig Uitgangsspanning DC 18 V Uitgangsstroom 1,1 A 2,50 mm²
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 787
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 54 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Hoogte | 89 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Diepte | 89 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Max. uitgangsstroom 1 | 1.1 A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 85 - 264 V |
| 1e Secundaire spanning | 18 - 18 V |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 18 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 1.1 A |
| Vermogensafgifte | 19.8 W |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 300 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product