Wago Plug-in stroomomvormer - 855-301/600-1001
Artikelnummer: 22286236 | Fabrikantnummer: 855-301/600-1001 | EAN: 4050821616924
Omschrijving
Plug-in stroomomvormer Primaire toegekende stroom 600 A Secundaire toe
Het productnummer van de fabrikant is 855-301/600-1001. Het EAN nummer is 4050821616924. Het interne artikelnummer is 22286236.
Aanvullende informatie
Plug-in stroomomvormer Primaire toegekende stroom 600 A Secundaire toegekende stroom 1 A Toegekend vermogen 10 VA Nauwkeurigheidsklasse 1
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 855
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 600 A |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 1 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 10 VA |
| Openingsdiameter | 25.7 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product