Wago Plug-in stroomomvormer - 855-405/400-501
Artikelnummer: 22286245 | Fabrikantnummer: 855-405/400-501 | EAN: 4050821749370
Omschrijving
Plug-in stroomomvormer Primaire toegekende stroom 400 A Secundaire toe
Het productnummer van de fabrikant is 855-405/400-501. Het EAN nummer is 4050821749370. Het interne artikelnummer is 22286245.
Aanvullende informatie
Plug-in stroomomvormer Primaire toegekende stroom 400 A Secundaire toegekende stroom 5 A Toegekend vermogen 5 VA Nauwkeurigheidsklasse 1
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 855
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 5 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 400 A |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Openingsdiameter | 31.8 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product