Wago Primair geschakelde voeding - 787-1642
Artikelnummer: 20457658 | Fabrikantnummer: 787-1642 | EAN: 4055143259170
Omschrijving
Primair geschakelde voeding Classic 3-fasig
Het productnummer van de fabrikant is 787-1642. Het EAN nummer is 4055143259170. Het interne artikelnummer is 20457658.
Aanvullende informatie
Primair geschakelde voeding Classic 3-fasig Uitgangsspanning DC 24 V Uitgangsstroom 20 A TopBoost DC O.K.-contact
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 787
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 80 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 5 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 127 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Vermogensafgifte | 480 W |
| Max. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| 1e Secundaire spanning | 23 - 28.5 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 450 - 800 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 320 - 575 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 320 - 575 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product