Wago VOEDINGEH 787-847 - 787-847
Artikelnummer: 21075418 | Fabrikantnummer: 787-847 | EAN: 4050821226444
Omschrijving
Wago gelijkstroomvoedingseenheid
Het productnummer van de fabrikant is 787-847. Het EAN nummer is 4050821226444. Het interne artikelnummer is 21075418.
Aanvullende informatie
Primair geschakelde voeding Pro 3-fasig Ausgangsspannung DC 48 V Uitgangsstroom 20 A TopBoost + PowerBoost DC O.K.-contact
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 787
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 128 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 8 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Diepte | 205 mm |
| Hoogte | 171 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Vermogensafgifte | 960 W |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 48 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 340 - 550 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 340 - 550 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 480 - 780 V |
| 1e Secundaire spanning | 39 - 53 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product