Wago Pro 2; 3 fasing DC 24V uitgangstroom 10a - 2787-2346/000-030
Artikelnummer: 24084262 | Fabrikantnummer: 2787-2346/000-030 | EAN: 4066966265958
Omschrijving
Stroomvoorziening Pro 2 3-fasig
Het productnummer van de fabrikant is 2787-2346/000-030. Het EAN nummer is 4066966265958. Het interne artikelnummer is 24084262.
Aanvullende informatie
Stroomvoorziening Pro 2 3-fasig Uitgangsspanning DC 24 V Uitgangsstroom 10 A TopBoost + PowerBoost communicatief
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
Serie 2787
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 50 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Diepte | 130 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Kortsluitvast | Ja |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Vermogensafgifte | 240 W |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 28 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 340 - 550 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 340 - 550 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Wago Pro 2; 3 fasing DC 24V uitgangstroom 10a
Artikelnummer: 24084262
Fabrikantnummer: 2787-2346/000-030