Wago VOEDINGEH 787-886 - 787-886
Artikelnummer: 21059888 | Fabrikantnummer: 787-886 | EAN: 4050821262725
Omschrijving
Wago gelijkstroomvoedingseenheid
Het productnummer van de fabrikant is 787-886. Het EAN nummer is 4050821262725. Het interne artikelnummer is 21059888.
Aanvullende informatie
Redundante module Ingangsspanning 2 x DC 48 V Ingangsstroom 2 x 20 A Ausgangsspannung DC 48 V Uitgangsstroom 40 A communicatief 10,00 mm²
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 787
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 40 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Kortsluitvast | Nee |
| Hoogte | 181 mm |
| Diepte | 181 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Max. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 48 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 36 - 54 V |
| Vermogensafgifte | 1920 W |
| 1e Secundaire spanning | 36 - 54 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product