Wago Serie 788 schakelrelais DC 2 wiss.cont. - 788-906
Artikelnummer: 20258785 | Fabrikantnummer: 788-906 | EAN: 4045454515126
Omschrijving
Wago schakelrelais, (bxhxd) 15x54x86mm, type spoelspanning DC, nom. spoelspanning Us bij DC 24V, 2 wisselcontacten, type schakelcontact 1-voudig contact, uitvoering elektrische aansluiting veerklemaansluiting, nom. stroom 0.3A, aandrijving, polarisatie gepolariseerd,
Het productnummer van de fabrikant is 788-906. Het EAN nummer is 4045454515126. Het interne artikelnummer is 20258785.
Aanvullende informatie
Relaismodule met gedwongen contacten Nominale ingangsspanning DC 24 V 2 wisselcontacten Continue grensstroom 0,3 A Statusindicatie groen Inbouwbr
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 788
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Breedte | 15 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Met dwanggeleide contacten | Ja |
| Type stuurspanning | DC |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Hoogte | 86 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stroom | 0.3 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product