Wago Relaisvoet voor industrieel relais - 858-100
Artikelnummer: 20456152 | Fabrikantnummer: 858-100 | EAN: 4055143669078
Omschrijving
Wago relaisvoet
Het productnummer van de fabrikant is 858-100. Het EAN nummer is 4055143669078. Het interne artikelnummer is 20456152.
Aanvullende informatie
Relaisvoet 4 wisselcontacten
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Relaisvoet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 858
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Breedte | 31 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Hoogte | 97 mm |
| Diepte | 97 mm |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Ja |
| Aantal pins | 14 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product