Wago Deelbare-stroomtrafo 100a/1a 0,2 - 855-3001/100-003
Artikelnummer: 22286226 | Fabrikantnummer: 855-3001/100-003 | EAN: 4050821880561
Omschrijving
Kabelombouw stroomomvormer Primaire toegekende stroom 100 A Secundaire
Het productnummer van de fabrikant is 855-3001/100-003. Het EAN nummer is 4050821880561. Het interne artikelnummer is 22286226.
Aanvullende informatie
Kabelombouw stroomomvormer Primaire toegekende stroom 100 A Secundaire toegekende stroom 1 A Toegekend vermogen 0,2 VA Nauwkeurigheidsklasse 3 Ka
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 855
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Primaire meetstroomsterkte In | 100 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 0.2 VA |
| Openingsdiameter | 18 mm |
| Secundaire nom. stroom | 1 A |
| Nauwkeurigheidsklasse | 3 |
| Model | Kabelombouwstroomomvormer |
| Breedte opening | 18 - 18 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product