Wago Deelbare-stroomtrafo 150a/1a 0,2 - 855-4001/150-001
Artikelnummer: 22286242 | Fabrikantnummer: 855-4001/150-001 | EAN: 4050821880585
Omschrijving
Kabelombouw stroomomvormer Primaire toegekende stroom 150 A Secundaire
Het productnummer van de fabrikant is 855-4001/150-001. Het EAN nummer is 4050821880585. Het interne artikelnummer is 22286242.
Aanvullende informatie
Kabelombouw stroomomvormer Primaire toegekende stroom 150 A Secundaire toegekende stroom 1 A Toegekend vermogen 0,2 VA Nauwkeurigheidsklasse 1 Ka
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 855
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 150 A |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 0.2 VA |
| Openingsdiameter | 18 mm |
| Secundaire nom. stroom | 1 A |
| Model | Kabelombouwstroomomvormer |
| Breedte opening | 18 - 18 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product