Wago Deelbare-stroomtrafo 250a/1a 0,2 - 855-4101/250-001
Artikelnummer: 22286247 | Fabrikantnummer: 855-4101/250-001 | EAN: 4050821880615
Omschrijving
Kabelombouw stroomomvormer Primaire toegekende stroom 250 A Secundaire
Het productnummer van de fabrikant is 855-4101/250-001. Het EAN nummer is 4050821880615. Het interne artikelnummer is 22286247.
Aanvullende informatie
Kabelombouw stroomomvormer Primaire toegekende stroom 250 A Secundaire toegekende stroom 1 A Toegekend vermogen 0,2 VA Nauwkeurigheidsklasse 1 Ka
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 855
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 250 A |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 0.2 VA |
| Secundaire nom. stroom | 1 A |
| Openingsdiameter | 28 mm |
| Breedte opening | 28 - 28 mm |
| Model | Kabelombouwstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product