Wago Serie 2202 2-Draads zekeringsklem voor platte mini autozekeringen met testmogelij - 2202-1981/1000-434
Artikelnummer: 23432867 | Fabrikantnummer: 2202-1981/1000-434 | EAN: 4066966083040
Het productnummer van de fabrikant is 2202-1981/1000-434. Het EAN nummer is 4066966083040. Het interne artikelnummer is 23432867.
| Klasse |
Zekeringsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 2202
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Soort indicatie-element voor defect-indicatie | LED |
| Uitvoering zekeringshouder (patroonhouder) | Steekbaar |
| Spanningstype voor defect-indicatie | AC |
| Uitvoering zekeringspatroon | Vlakzekering |
| Nom. (meet)stroom In | 10 A |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Voedingsspanning voor defect-indicatie | 24 - 24 V |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.75 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.25 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.25 - 4 mm² |
| Hoogte | 72.9 mm |
| Breedte | 5.2 mm |
| Diepte | 32.9 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Artikelnummer: 23432867
Fabrikantnummer: 2202-1981/1000-434