Wago Serie 2206 Verdeelklem Met drukknop 1 X 6 MM² / 6 X 1,5 MM² grijs - 2206-8031
Artikelnummer: 26712152 | Fabrikantnummer: 2206-8031 | EAN: 4066966185805
Omschrijving
Verdeelklem Met drukknop 1 x 6 mm² / 6 x 1,5 mm² grijs
Het productnummer van de fabrikant is 2206-8031. Het EAN nummer is 4066966185805. Het interne artikelnummer is 26712152.
Aanvullende informatie
Verdeelklem Met drukknop 1 x 6 mm² / 6 x 1,5 mm² met geïntegreerde afsluitplaat geschikt voor Ex e II-toepassingen Markering aan zijkant en in he
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 2206
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Breedte | 9 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 7 |
| Nom. (meet)stroom In | 41 A |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 1.5 - 6 mm² |
| Hoogte | 73.8 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 10 mm² |
| Diepte | 32.9 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Wago Serie 2206 Verdeelklem Met drukknop 1 X 6 MM² / 6 X 1,5 MM² grijs
Artikelnummer: 26712152
Fabrikantnummer: 2206-8031