Wago Serie 2687 Stroomvoorziening Eco 2 1-fasig - 2687-2144
Artikelnummer: 23644136 | Fabrikantnummer: 2687-2144 | EAN: 4066966401080
Omschrijving
Stroomvoorziening Eco 2 1-fasig
Het productnummer van de fabrikant is 2687-2144. Het EAN nummer is 4066966401080. Het interne artikelnummer is 23644136.
Aanvullende informatie
Stroomvoorziening Eco 2 1-fasig Uitgangsspanning DC 24 V Uitgangsstroom 5 A DC O.K.-contact
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
Serie 2687
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 38 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Diepte | 130 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Kortsluitvast | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Vermogensafgifte | 120 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 90 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 90 - 264 V |
| 1e Secundaire spanning | 23 - 28 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product