Wago Serie 787 Stroomvoorziening Compact 1-fasig - 787-2857
Artikelnummer: 23861535 | Fabrikantnummer: 787-2857 | EAN: 4066966241730
Omschrijving
Stroomvoorziening Compact 1-fasig
Het productnummer van de fabrikant is 787-2857. Het EAN nummer is 4066966241730. Het interne artikelnummer is 23861535.
Aanvullende informatie
Stroomvoorziening Compact 1-fasig Uitgangsspanning DC 18 V Uitgangsstroom 1,25 A DC-OK LED
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 787
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Breedte | 36 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Kortsluitvast | Ja |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 1.25 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 1.25 A |
| 1e Secundaire spanning | 18 - 18 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 264 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product