Wago Serie 855 Rogowski-Spoel primaire toegekende stroom 1000 A uitgangssignaal 22,5 - 855-9450/2000-701
Artikelnummer: 24155545 | Fabrikantnummer: 855-9450/2000-701 | EAN: 4055143419239
Omschrijving
Rogowski-spoel Primaire toegekende stroom 1000 A Uitgangssignaal 22,5
Het productnummer van de fabrikant is 855-9450/2000-701. Het EAN nummer is 4055143419239. Het interne artikelnummer is 24155545.
Aanvullende informatie
Rogowski-spoel Primaire toegekende stroom 1000 A Uitgangssignaal 22,5 mV per kA Kabellengte 4,5 m Doorvoer voor meetgeleider 70 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 855
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Primaire meetstroomsterkte In | 1000 A |
| Openingsdiameter | 70 mm |
| Model | Overig |
| Breedte opening | 70 - 70 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Wago Serie 855 Rogowski-Spoel primaire toegekende stroom 1000 A uitgangssignaal 22,5
Artikelnummer: 24155545
Fabrikantnummer: 855-9450/2000-701