Wago Steuncondensatormodule - 288-824
Artikelnummer: 20457645 | Fabrikantnummer: 288-824 | EAN: 4045454649593
Omschrijving
Componentenmodule met condensator 1 stuk Capaciteit 10 mF grijs
Het productnummer van de fabrikant is 288-824. Het EAN nummer is 4045454649593. Het interne artikelnummer is 20457645.
Aanvullende informatie
Componentenmodule met condensator 1 stuk Capaciteit 10 mF Nominale spanning DC 24 V 2,50 mm² grijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 288
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Breedte | 38 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Diepte | 85 mm |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Hoogte | 85 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Max. uitgangsstroom 1 | 1 A |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 1 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product