Wago Voedingen epsitron compact power - 787-1017
Artikelnummer: 20457635 | Fabrikantnummer: 787-1017 | EAN: 4050821595731
Omschrijving
Primair geschakelde voeding Compact 1-fasig
Het productnummer van de fabrikant is 787-1017. Het EAN nummer is 4050821595731. Het interne artikelnummer is 20457635.
Aanvullende informatie
Primair geschakelde voeding Compact 1-fasig Uitgangsspanning DC 18 V Uitgangsstroom 2,5 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wago
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Serie |
serie 787
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 72 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Hoogte | 89 mm |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Diepte | 89 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 2.4 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 2.4 A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 85 - 264 V |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 18 V |
| 1e Secundaire spanning | 15 - 28 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 300 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Vermogensafgifte | 43 W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product