Wago Wago KAB 5PM-3PF 1M BL/ZW - 771-5001/272-000
Artikelnummer: 23871659 | Fabrikantnummer: 771-5001/272-000 | EAN: 4066966167689
Omschrijving
Wago patchkabel inst.bare gebouwinstall.
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 771-5001/272-000. Het EAN nummer is 4066966167689. Het interne artikelnummer is 23871659.
| Klasse |
Patchkabel inst.bare gebouwinstall.
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wago
Toon alle producten van Wago |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Kleur behuizing | Blauw |
| Halogeenvrij | Ja |
| Contactmateriaal | Overig |
| Aantal polen | 5 |
| Mechanische codering | Ja |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Pool-markering | L, N, PE |
| Type vergrendeling | Geïntegreerd in plug-in connector |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Vertind |
| Type geconfectioneerde kabel | Verbindingskabel |
| Kleur mantel | Zwart |
| Nom. geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Stekerbaar vlgs NEN61535 | Winsta |
| Ontmantellengte | 0 mm |
| Striplengte | 0 mm |
| Kabeltype | H05VV-F |
| Totale lengte | 500 mm |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Blauw/zwart |
| Doorgangsweerstand | 1 mOhm |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Kabeldiameter | 0 mm |
| Nom. (meet)stroom | 20 A |
| Max. bedrijfstemperatuur bij de geleider | 85 °C |
| Geleideruiteindebehandeling | Ultrasoon verdichte adereinden |
| Uitvoering zijde 2 | Contrastekker (female) |
| Kabel continutemperatuurbestendig tot | 85 °C |
| Uitvoering zijde 1 | Stekker (Male) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product