Wallbox PWR MTR 1P-100A/EM112 CG - MTR-1P-100A-CG
Artikelnummer: 23500490 | Fabrikantnummer: MTR-1P-100A-CG | EAN: 8436575273518
Het productnummer van de fabrikant is MTR-1P-100A-CG. Het EAN nummer is 8436575273518. Het interne artikelnummer is 23500490.
| Klasse |
Controll. oplaadp. elektr. voertuig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wallbox
Toon alle producten van Wallbox |
| Nom. spanning | 230 V |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Met communicatie-interface | Ja |
| Noodontgrendeling bij stroomuitval | Ja |
| Laadstroom | 100 A |
| Energieverbruik | 23000 W |
| Max. aantal oplaadpunten | 25 |
| Categorieën |
Wallbox
Laadpalen |