Walraven PACIFYRE AWM 2134280280 - 2134280280
Artikelnummer: 22385068 | Fabrikantnummer: 2134280280 | EAN: 8719942180092
Omschrijving
Walraven BIS Pacifyre AWMII brandmanchet voor buis, uitwendige buisdiameter 280mm, rond, sluiting manchet snapsluiting, hoogte manchet 50mm, manchet staal, afsluitsysteem chemisch, brandweerstand horizontaal 120min., brandweerstand verticaal 120min., breedte manchet 44.5mm,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Walraven
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2134280280. Het EAN nummer is 8719942180092. Het interne artikelnummer is 22385068.
| Klasse |
Brandmanchet voor buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
Pacifyre®
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 100 mm |
| Lengte | 510 mm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 500 mm |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Uitwendige buisdiameter | 280 - 280 mm |
| Afsluitsysteem | Chemisch |
| Sluiting manchet | Snapsluiting |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Reactietemperatuur | 180 °C |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Walraven
» Meer informatie over Walraven
Huidige product