Walraven PACIFYRE AWM 2134400400 - 2134400400
Artikelnummer: 22385072 | Fabrikantnummer: 2134400400 | EAN: 8719942180078
Omschrijving
Walraven BIS Pacifyre AWMII brandmanchet voor buis, uitwendige buisdiameter 400mm, rond, sluiting manchet snapsluiting, hoogte manchet 50mm, manchet staal, afsluitsysteem chemisch, brandweerstand horizontaal 120min., brandweerstand verticaal 120min., breedte manchet 44.5mm,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Walraven
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2134400400. Het EAN nummer is 8719942180078. Het interne artikelnummer is 22385072.
| Klasse |
Brandmanchet voor buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
Pacifyre®
Toon alle producten in deze serie |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 50 mm |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Lengte | 503 mm |
| Breedte | 503 mm |
| Afsluitsysteem | Chemisch |
| Sluiting manchet | Snapsluiting |
| Uitwendige buisdiameter | 400 - 400 mm |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Reactietemperatuur | 180 °C |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Walraven
» Meer informatie over Walraven
Huidige product