Walraven PACIF MANCHET 219-221MM - 2141219221
Artikelnummer: 22385097 | Fabrikantnummer: 2141219221 | EAN: 8719942173032
Omschrijving
Walraven BIS Pacifyre MK II brandmanchet voor buis, uitwendige buisdiameter 219 - 221mm, rond, sluiting manchet steek, hoogte manchet 245mm, manchet roestvaststaal (RVS), afsluitsysteem chemisch, brandweerstand horizontaal 120min., brandweerstand verticaal 120min., breedte manchet 205mm,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Walraven
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2141219221. Het EAN nummer is 8719942173032. Het interne artikelnummer is 22385097.
| Klasse |
Brandmanchet voor buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
Pacifyre®
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 200 mm |
| Vorm | Rond |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Hoogte | 228 mm |
| Lengte | 266 mm |
| Afsluitsysteem | Chemisch |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Sluiting manchet | Steken |
| Uitwendige buisdiameter | 219 - 221 mm |
| Reactietemperatuur | 180 °C |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Walraven
» Meer informatie over Walraven
Huidige product