Walraven PACIF MANCHET 273-275MM - 2141273275
Artikelnummer: 22385098 | Fabrikantnummer: 2141273275 | EAN: 8719942173216
Omschrijving
Walraven BIS Pacifyre MK II brandmanchet voor buis, uitwendige buisdiameter 273 - 275mm, rond, sluiting manchet steek, hoogte manchet 299mm, manchet roestvaststaal (RVS), afsluitsysteem chemisch, brandweerstand horizontaal 120min., brandweerstand verticaal 120min., breedte manchet 205mm,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Walraven
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2141273275. Het EAN nummer is 8719942173216. Het interne artikelnummer is 22385098.
| Klasse |
Brandmanchet voor buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
Pacifyre®
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 200 mm |
| Vorm | Rond |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Hoogte | 228 mm |
| Lengte | 266 mm |
| Afsluitsysteem | Chemisch |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Sluiting manchet | Steken |
| Uitwendige buisdiameter | 273 - 275 mm |
| Reactietemperatuur | 180 °C |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Walraven
» Meer informatie over Walraven
Huidige product