Walraven PACIF MANCHET 104-113MM - 2154108110
Artikelnummer: 20650104 | Fabrikantnummer: 2154108110 | EAN: 8719942054645
Omschrijving
Walraven BIS Pacifyre MK II brandmanchet voor buis, uitwendige buisdiameter 104 - 113mm, rond, sluiting manchet steek, hoogte manchet 140mm, manchet roestvaststaal (RVS), afsluitsysteem chemisch, brandweerstand horizontaal 120min., brandweerstand verticaal 120min., breedte manchet 205mm,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Walraven
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2154108110. Het EAN nummer is 8719942054645. Het interne artikelnummer is 20650104.
| Klasse |
Brandmanchet voor buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
Pacifyre®
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 205 mm |
| Breedte | 135 mm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 135 mm |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Afsluitsysteem | Chemisch |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Sluiting manchet | Steken |
| Uitwendige buisdiameter | 104 - 113 mm |
| Reactietemperatuur | 180 °C |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Walraven
» Meer informatie over Walraven
Huidige product