Walraven PACIF MANCHET 120-128MM - 2158123125
Artikelnummer: 20625124 | Fabrikantnummer: 2158123125 | EAN: 8712993508594
Omschrijving
Walraven BIS Pacifyre MK II brandmanchet voor buis, uitwendige buisdiameter 120 - 128mm, rond, sluiting manchet steek, hoogte manchet 163mm, manchet roestvaststaal (RVS), afsluitsysteem chemisch, brandweerstand horizontaal 120min., brandweerstand verticaal 120min., breedte manchet 205mm,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Walraven
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2158123125. Het EAN nummer is 8712993508594. Het interne artikelnummer is 20625124.
| Klasse |
Brandmanchet voor buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
Pacifyre®
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 205 mm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 162 mm |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Hoogte | 162 mm |
| Afsluitsysteem | Chemisch |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Sluiting manchet | Steken |
| Uitwendige buisdiameter | 120 - 128 mm |
| Reactietemperatuur | 180 °C |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Walraven
» Meer informatie over Walraven
Huidige product