Walraven PACIFYRE BFC 50MM - 2133000050
Artikelnummer: 22385058 | Fabrikantnummer: 2133000050 | EAN: 8712993171934
Omschrijving
Walraven Pacifyre BFC brandmanchet voor buis, uitwendige buisdiameter 1 - 50mm, rond, sluiting manchet snapsluiting, hoogte manchet 42.5mm, manchet staal, afsluitsysteem chemisch, brandweerstand horizontaal 120min., brandweerstand verticaal 120min., breedte manchet 70mm, buitendiameter manchet 70mm,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Walraven
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2133000050. Het EAN nummer is 8712993171934. Het interne artikelnummer is 22385058.
| Klasse |
Brandmanchet voor buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
Pacifyre®
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 267 mm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 31 mm |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Hoogte | 44 mm |
| Afsluitsysteem | Chemisch |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Uitwendige buisdiameter | 1 - 50 mm |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Walraven
» Meer informatie over Walraven
Huidige product