Walraven Pijpbeugel verz.bismat 5000+inlage groen M8 20-23MM - 3483023
Artikelnummer: 20594425 | Fabrikantnummer: 3483023 | EAN: 8712993072590
Het productnummer van de fabrikant is 3483023. Het EAN nummer is 8712993072590. Het interne artikelnummer is 20594425.
| Klasse |
Eendelige beugel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
BISMAT®
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kleur | Grijs |
| UL-keur | Nee |
| Lengte | 25 mm |
| Aansluitvoorziening | Binnendraad |
| KIWA-keur | Nee |
| Geschikt voor kunststof buis | Ja |
| Geschikt voor koperen buis | Nee |
| Geschikt voor stalen buis | Nee |
| Geschikt voor aluminium buis | Nee |
| Geschikt voor roestvaststalen buis | Nee |
| Geschikt voor gietijzeren buis | Nee |
| VdS keur | Nee |
| ULC keur | Nee |
| Geschikt voor spiraalbuis | Nee |
| FM keur | Nee |
| LPCB keur | Nee |
| Aansluitmaat aansluitvoorziening | M8 |
| Inlage | Rubber |
| Toegestane werkbelasting | 350 N |
| Uitwendige buisdiameter | 20 - 20 mm |
| Laagdikte oppervlaktebescherming | 5 µm |
| Dempingswaarde inlage | 23 dB(A) |
| Mediumtemperatuur (continu) | -30 - 120 °C |
| Geschikt voor dunwandige buis | Nee |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Walraven
» Meer informatie over WalravenArtikelnummer: 20594425
Fabrikantnummer: 3483023