Walraven Pijpbeugel verz.bismat flash+inlage M8 25-28MM - 3373028
Artikelnummer: 20652517 | Fabrikantnummer: 3373028 | EAN: 8712993362073
Het productnummer van de fabrikant is 3373028. Het EAN nummer is 8712993362073. Het interne artikelnummer is 20652517.
| Klasse |
Eendelige beugel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
BISMAT®
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kleur | Grijs |
| UL-keur | Nee |
| Lengte | 25 mm |
| Aansluitvoorziening | Binnendraad |
| KIWA-keur | Nee |
| Geschikt voor kunststof buis | Ja |
| Geschikt voor aluminium buis | Nee |
| Geschikt voor gietijzeren buis | Ja |
| Geschikt voor stalen buis | Ja |
| VdS keur | Nee |
| ULC keur | Nee |
| Geschikt voor spiraalbuis | Nee |
| FM keur | Nee |
| LPCB keur | Nee |
| Aansluitmaat aansluitvoorziening | M8 |
| Geschikt voor koperen buis | Ja |
| Geschikt voor roestvaststalen buis | Ja |
| Inlage | Rubber |
| Uitwendige buisdiameter | 25 - 28 mm |
| Toegestane werkbelasting | 500 N |
| Nom. diameter | DN 20 |
| Laagdikte oppervlaktebescherming | 5 µm |
| Dempingswaarde inlage | 23 dB(A) |
| Mediumtemperatuur (continu) | -30 - 120 °C |
| Flexibele aansluitvoorziening | Nee |
| Geschikt voor dunwandige buis | Nee |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Walraven
» Meer informatie over WalravenArtikelnummer: 20652517
Fabrikantnummer: 3373028