Walraven RapidStrut® RVS Rapidstrut® rail 3M RVS 41x41x2.5 - 6507347
Artikelnummer: 26714048 | Fabrikantnummer: 6507347 | EAN: 8712993759170
Het productnummer van de fabrikant is 6507347. Het EAN nummer is 8712993759170. Het interne artikelnummer is 26714048.
| Klasse |
Montagerail/-profiel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
RapidStrut® RVS
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Breedte | 41 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Lengte | 3000 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Hoogte | 41 mm |
| Afbreekbaar | Nee |
| Profielvorm | C-profiel |
| Materiaaldikte | 2.5 mm |
| Gatbreedte | 14 mm |
| Soort perforatie | Rug geperforeerd |
| Met tanding | Ja |
| Sleufbreedte | 22 mm |
| Oppervlaktetraagheidsmoment Iy | 6.26 cm4 |
| Weerstandsmoment Wy | 2.97 cm³ |
| Oppervlaktetraagheidsmoment Iz | 9.3 cm4 |
| Weerstandsmoment Wz | 4.5 cm³ |
| Model | 1-voudig profiel |
| Draaglast | 2.337 kN |
| Gewicht | 7.35 kg |
| Categorieën |
Rail profielen en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Walraven RapidStrut® RVS Rapidstrut® schuifmoer RVS a4 M6
Artikelnummer: 22385473
Fabrikantnummer: 6517706
Walraven RapidStrut® RVS Rapidstrut® schuifmoer RVS a4 M10
Artikelnummer: 23358783
Fabrikantnummer: 6517710
Walraven RapidStrut® RVS Rapidstrut® schuifmoer RVS a4 M8
Artikelnummer: 26709028
Fabrikantnummer: 6517708
Walraven
» Meer informatie over WalravenArtikelnummer: 26714048
Fabrikantnummer: 6507347