Walraven BIS RS WANDKONS 41X21 300 - 6603828
Artikelnummer: 22385527 | Fabrikantnummer: 6603828 | EAN: 8712993195763
Omschrijving
Walraven BIS UltraProtect 1000 RapidStrut railconsole, staal, lengte 305mm, oppervlaktebescherming overig, breedte rail 48mm, geperforeerd, hoogte rail 20.6mm, dikte 2.5mm, sleufbreedte 22mm, toegestane werkbelasting 269N
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Walraven
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 6603828. Het EAN nummer is 8712993195763. Het interne artikelnummer is 22385527.
| Klasse |
Railconsole
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
RapidStrut®
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 305 mm |
| Gecoat | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Breedte rail | 48 mm |
| Geperforeerd | Ja |
| Materiaaldikte | 5 mm |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Gemenied | Nee |
| Gelakt | Nee |
| Sleufbreedte | 22 mm |
| Setuitvoering | Nee |
| Toegestane werkbelasting | 269 N |
| Categorieën |
Rail profielen en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Walraven
» Meer informatie over Walraven
Huidige product