Walraven BIS RS WANDKONS 41X21 600 - 6603829
Artikelnummer: 22385528 | Fabrikantnummer: 6603829 | EAN: 8712993195787
Omschrijving
Walraven BIS UltraProtect 1000 RapidStrut railconsole, staal, lengte 605mm, oppervlaktebescherming overig, breedte rail 48mm, geperforeerd, hoogte rail 20.6mm, dikte 2.5mm, sleufbreedte 22mm, toegestane werkbelasting 131N
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Walraven
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 6603829. Het EAN nummer is 8712993195787. Het interne artikelnummer is 22385528.
| Klasse |
Railconsole
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
RapidStrut®
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Gecoat | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Breedte rail | 48 mm |
| Geperforeerd | Ja |
| Materiaaldikte | 5 mm |
| Lengte | 605 mm |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Gemenied | Nee |
| Gelakt | Nee |
| Sleufbreedte | 22 mm |
| Setuitvoering | Nee |
| Toegestane werkbelasting | 131 N |
| Categorieën |
Rail profielen en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Walraven
» Meer informatie over Walraven
Huidige product