Walraven Throughbolt Anchor WT1 SST throughbolt 8x75/9 - 608608075
Artikelnummer: 26724035 | Fabrikantnummer: 608608075 | EAN: 8719942170611
Omschrijving
Walraven WT1 SST Throughbolt 8x75/9
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Walraven
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 608608075. Het EAN nummer is 8719942170611. Het interne artikelnummer is 26724035.
| Klasse |
Ankerbout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
Throughbolt Anchor
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Brandwerend | Ja |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Boorgatdiameter | 8 mm |
| Bevestigingsvoorziening | Moer |
| Min. boordiepte | 60 mm |
| Materiaal huls | Roestvaststaal (RVS) |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Aandraaivoorziening | Buitenzeskant |
| Afstandsmontage | Nee |
| Voorsteekmontage | Ja |
| Oppervlaktebescherming huls | Elektrolytisch verzinkt |
| Aantal sluitringen | 1 |
| Aantal moeren | 1 |
| Verankeringswijze | Spreidanker |
| Doorsteekmontage | Ja |
| Materiaal anker | Roestvaststaal (RVS) |
| Kwaliteitsklasse materiaal anker | RVS 316 (V4A) |
| Geschikt voor kanaalplaat | Nee |
| Met kraag | Nee |
| Bevestiging met spreidgereedschap | Nee |
| Uitvoering anker | Buitendraad |
| Geschikt voor ongescheurd beton | Ja |
| Geschikt voor gescheurd beton | Ja |
| Brandwerendheidsklasse volgens DIN 4102-2 | R120 |
| Effectieve verankeringsdiepte | 48 mm |
| Max. klemdikte | 9 mm |
| Categorieën |
Ankers en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Walraven
» Meer informatie over Walraven
Huidige product
Walraven Throughbolt Anchor WT1 SST throughbolt 8x75/9
Artikelnummer: 26724035
Fabrikantnummer: 608608075