Walraven Throughbolt Anchor WT1 throughbolt 12x150/54 - 608412150
Artikelnummer: 26724033 | Fabrikantnummer: 608412150 | EAN: 8719942170529
Omschrijving
Walraven WT1 Throughbolt 12x150/54
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Walraven
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 608412150. Het EAN nummer is 8719942170529. Het interne artikelnummer is 26724033.
| Klasse |
Ankerbout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
Throughbolt Anchor
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 150 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Brandwerend | Ja |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Materiaal huls | Staal |
| Boorgatdiameter | 12 mm |
| Bevestigingsvoorziening | Moer |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Aandraaivoorziening | Buitenzeskant |
| Min. boordiepte | 85 mm |
| Afstandsmontage | Nee |
| Voorsteekmontage | Ja |
| Materiaal anker | Staal |
| Oppervlaktebescherming anker | Elektrolytisch verzinkt |
| Aantal sluitringen | 1 |
| Aantal moeren | 1 |
| Verankeringswijze | Spreidanker |
| Doorsteekmontage | Ja |
| ETA seismische prestatie | C1 en C2 |
| Geschikt voor kanaalplaat | Nee |
| Met kraag | Nee |
| Bevestiging met spreidgereedschap | Nee |
| Uitvoering anker | Buitendraad |
| Effectieve verankeringsdiepte | 70 mm |
| Oppervlaktebescherming huls | Overig |
| Geschikt voor ongescheurd beton | Ja |
| Geschikt voor gescheurd beton | Ja |
| Brandwerendheidsklasse volgens DIN 4102-2 | R120 |
| Max. klemdikte | 54 mm |
| Categorieën |
Ankers en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Walraven
» Meer informatie over Walraven
Huidige product
Walraven Throughbolt Anchor WT1 throughbolt 12x150/54
Artikelnummer: 26724033
Fabrikantnummer: 608412150