Walraven Throughbolt Anchor WT1 throughbolt 16x145/28 - 608416145
Artikelnummer: 26724034 | Fabrikantnummer: 608416145 | EAN: 8719942170550
Omschrijving
Walraven WT1 Throughbolt 16x145/28
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Walraven
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 608416145. Het EAN nummer is 8719942170550. Het interne artikelnummer is 26724034.
| Klasse |
Ankerbout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
Throughbolt Anchor
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 145 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Brandwerend | Ja |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Materiaal huls | Staal |
| Min. boordiepte | 105 mm |
| Boorgatdiameter | 16 mm |
| Bevestigingsvoorziening | Moer |
| Draadmaat (metrisch) | 16 |
| Aandraaivoorziening | Buitenzeskant |
| Afstandsmontage | Nee |
| Voorsteekmontage | Ja |
| Materiaal anker | Staal |
| Oppervlaktebescherming anker | Elektrolytisch verzinkt |
| Aantal sluitringen | 1 |
| Aantal moeren | 1 |
| Effectieve verankeringsdiepte | 85 mm |
| Verankeringswijze | Spreidanker |
| Doorsteekmontage | Ja |
| Geschikt voor kanaalplaat | Nee |
| Met kraag | Nee |
| Bevestiging met spreidgereedschap | Nee |
| Uitvoering anker | Buitendraad |
| ETA seismische prestatie | C1 |
| Max. klemdikte | 28 mm |
| Oppervlaktebescherming huls | Overig |
| Geschikt voor ongescheurd beton | Ja |
| Geschikt voor gescheurd beton | Ja |
| Brandwerendheidsklasse volgens DIN 4102-2 | R120 |
| Categorieën |
Ankers en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Walraven
» Meer informatie over Walraven
Huidige product
Walraven Throughbolt Anchor WT1 throughbolt 16x145/28
Artikelnummer: 26724034
Fabrikantnummer: 608416145