WATTS MANOMETER 63-A-1/4 0/16B - 833063116
Artikelnummer: 20615429 | Fabrikantnummer: 833063116 | EAN: 3800152507450
Het productnummer van de fabrikant is 833063116. Het EAN nummer is 3800152507450. Het interne artikelnummer is 20615429.
| Klasse |
Buisveermanometer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
WATTS
Toon alle producten van WATTS |
| Serie |
Instrumentation
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Maat procesaansluiting | 1/4" |
| Plaats aansluiting | Achter |
| Vloeistof gedempt | Nee |
| Drukeenheid | bar/psi |
| Materiaal ruit | Kunststof |
| Aansluiting | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
| Montage manometer | Direct |
| Meetbereik | 0 - 16 |
| Materiaal procesaansluiting | Messing |
| Nauwkeurigheidsklasse volgens EN | 2,5 % |
| Schaalindeling (druk) | 0 - 16 bar |
| Max. omgevingstemperatuur | 60 °C |
| Breedte behuizing | 63 mm |
| Mediumtemperatuur (continu) | 1 - 60 °C |
| Diameter behuizing | 63 mm |
| Hoogte behuizing | 63 mm |
| Categorieën |
Verwarming koeltechniek
Meetinstrumenten Gereedschap |